• Системи захисту
  Системи захисту
 • Гербіциди
  Гербіциди
 • Інсектіциди
  Інсектіциди
 • Фунгіциди
  Фунгіциди
 • Десикант
  Десикант
 • Протруйники
  Протруйники
 • Прилипач
  Прилипач
 • Насіння сільськогосподарсь ких культур
  Насіння сільськогосподарсь ких культур
 • Пшениця Італійська
  Пшениця Італійська
 • Польська Кукурудза
  Польська Кукурудза
 • Американська кукурудза
  Американська кукурудза

Новини

14.02.15. Вдосконалюємо український агробізнес.

У серпні 2014-го року ВАССМА стала членом Агроіндустріальної Асоціації України. Агроіндустріальная Асоціація України заснована на принципах рівноправності, вільного волевиявлення і спільності інтересів її членів. Мета створення Асоціації - сприяння розвитку і зміцненню вітчизняного виробництва агротехнологій та ЗЗР, підвищення рівня якості та конкурентоспроможності українського продукту на зовнішніх ринках.

Для повноцінного і ефективного функціонування Асоціації створені профільні комітети для вирішення конкретно поставлених завдань. Наприклад, методологічна допомога в розробці в інтересах ринку, патентне законодавство, можливість використання Європейський грантів, питання утилізації, агрономічні дослідження і т.п.

 

13.02.14. ТОВ «Зелена Країна» зайняло почесне місце в рейтингу «ЕКСПОРТЕР РОКУ» «ІМПОРТЕР РОКУ»!

За даними Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу в Україні, який нещодавно завершив загальнодержавне безкоштовне рейтингування підприємств України у сфері зовнішньоекономічної діяльності «ЕКСПОРТЕР РОКУ» «ІМПОРТЕР РОКУ» за результатами опрацьованих 2012-2013 років, ТОВ «Зелена Країна» зайняло 12-е місце в Україні в категорії «Зернові культури» за сумою місць 4-х показників зовнішньоторговельної діяльності.

Даний показник є одним з кращих за історію офіційного рейтингування в категорії та засвідчений спеціальними почесними відзнаками.

 


31.12.13. З Наступаючими святами!

Шановні партнери! Від усього серця вітаємо Вас з наступаючими Новим Роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо, щоб улюблена робота приносила задоволення і результат, а близькі люди були завжди поруч. Нехай супутниками наступного року стануть нові звершення, благополуччя в родинах і впевненість у майбутньому!


 

31.12.13. Підводячи підсумки: 2013 рік

23-24.12.13 відбулося заключне засідання регіональних менеджерів компанії Зелена Країна.
В ході зборів були підведені підсумки роботи за 2013 рік та визначення планів на рік наступний.

Олег Погонишев, один із засновників групи компаній ВАССМА, висловив подяку співробітникам за те, що всі вони залишаються справжньою і сильною командою.

Генеральний директор групи компаній ВАССМА Андрій Власенко підкреслив, що минулий рік був непростим для всіх компаній аграрної сфери, та, незважаючи на зовнішні складнощі, підприємства групи ВАССМА гідно відпрацювали цей період та зміцнили свої позиції в секторах агроринку.
Сільськогосподарська сфера залишається привабливою як для вітчизняних, так і для зарубіжних інвесторів, а група компаній ВАССМА вважається єдиною повною і видною структурою на українському ринку, що функціонує в багатьох агросекторах.

Після дводенної наради всі співробітники з регіонів, а також центральний офіс і засновники групи компаній разом відсвяткували проводи старого року.
22.11.13. Колосок до колоску: висока якість сортів італійської пшениці підтверджена результатами спеціальних досліджень

Нещодавно італійською компанією Produttori Sementi (відома з 1911 року), що є постачальником зерна в Україні, були проведені спеціальні дослідження складу та якості сортів італійської пшениці (раннього Esperia і середньораннього Genesi), які були висіяні в 2012 році у Вінниці, Лебедині, Одесі, Полтаві та Харкові.

Як відомо, рівень вмісту білка в зерні є дуже важливою умовою, оскільки білковість пшениці в світовому хлібообороті служить для неї основним якісним індексом. Зазвичай для хлібопечення використовується зерно з вмістом білка 14-15%.

У Європі відмінна якість зерна давно стала негласним правилом, в той час як в Україні на сьогоднішній день ще працюють над поліпшенням харчових характеристик пшениці.

Результати досліджень показали, що обидва сорти мають високий вміст білка (найбільша кількість - 14,48 % у сорту Esperia і 12,95 % у Genesi), а рівень твердості сорту Genesi - 70,12, що ще раз підтверджує високу якість, досягнуту завдяки оптимальним умовам зростання цих сортів, і можливість їх вирощування на зерно з подальшою переробкою для харчової промисловості.

 

 

30.09.13. Насолоджуємося разом яскравими шпалерами для робочого столу від компанії Зелена Країна!

Осіння меланхолія, через яку нічого не хочеться робити...
Тільки Ви самі можете підняти собі настрій! Завантажуйте
надихаючі кольорові шпалери для робочого столу від компанії Зелена Країна!
Встановлюйте і радійте яскравим барвам!

Альбом ВКонтакте
Альбом на Facebook

 

30.08.13. Кукурудза - цариця полів!

22 серпня компанія «Зелена Країна» організувала конференцію, темою якої стало «Вирощування перспективних гібридів американської кукурудзи в Україні».
Учасниками зустрічі виступили Райз, Краєвид Інвест, Агрорегіон, Дружба Нова, Галс Агро (представники 4-х господарств) та інші, а також регіональні менеджери компанії Зелена Країна.
У рамках конференції було проведено виїзд на кілька демо-полів у Київській області, на яких розташовані посіви американської кукурудзи гібридів КСВ 29Н68 (ФАО 320), КСВ 28М15 (ФАО 250).
Головним завданням цього виїзду був не збут посадкового матеріалу, а визначення оптимального гібриду та технології вирощування для кожного конкретного регіону України.
Вже не перший рік компанія Зелена Країна реалізує гібриди кукурудзи американської компанії Kitchen Seed Company Inc (США) на вітчизняних полях. І щороку технологія вдосконалюється.

На семінарі виступили представники американської сторони - директор Майкл Веносдолл і селекціонер Лін Нельсон. Американські колеги поділилися розповіддю про багаторічну історію компанії, про специфіку виробництва та про специфіку гібридизації, особливо для України. Партнери з США завірили, що посадковий матеріал, який реалізується в Україні, повністю відповідає європейським вимогам до відсутності ГМО в гібридах.
Заверш
ив конференцію генеральний директор групи компаній ВАССМА Андрій Власенко. Сфокусувавши увагу на стилі ведення бізнесу наших партнерів, він підкреслив, що енергія і сила сімейного бізнесу - це найпотужніший ресурс для розвитку компанії та її довгострокових перспектив. І Kitchen Seed Company Inc (США) абсолютно підтверджує це.

Більш детальну інформацію про сорти американської кукурдзи можна отримати тут

 

 

28.07.2013. Хороша нива - тільки у колектива!

Для підбиття підсумків першого півріччя 2013-го року співробітники компанії Зелена Країна з усіх регіонів України зібралися в липні в Києві. Крім оцінки результатів роботи компанії за сезон, велику увагу було приділено планам на наступне півріччя і глобальним перспективам розвитку в цілому.
Великий інтерес викликала презентація Роберто Бірібін - комерційного директора компанії Produrotti Sementi. У 2012-му році продукція компанії - італійська пшениця була висіяна в 7-ми областях України і показала гідні результати. Тепер, на зустрічі менеджери могли наживо задати питання, які хвилюють агрономів господарств, представнику італійської компанії-реалізатора.

Корисними стали виступи Вітренко Сергія Миколайовича - заступника міністра аграрної політики і продовольства України і Токаря Олександра Петровича - начальника Головної державної інспекції захисту рослин. Спікери розповіли про Державну програму по імпортозаміщенню і підтримці національного виробника та можливе партнерство компанії «Зелена Країна» у цій програмі.
Генеральний директор Андрій Іванович Власенко висловив впевненість у найкращих результатах за підсумками року і щиро подякував співробітникам всієї групи компаній за відмінну роботу.

 

 

20.05.2013.  Італійська озима пшениця - новини з українских посівних площ вже скоро!

Після проведення конференції влітку 2012 спільно з європейськими партнерами вітчизіняні сільські господарства зацікавилися продуктами компанії Produttori Sementі - італійськими сортами озимої пшениці Genesi та Esperia. Так до кінця осені минулого року було успішно реалізовано імпортний посадковий матеріал у Вінницьку, Полтавську, Харківську, Хмельницьку та інші області. На сьогоднішній день аграрії приємно вражені результатами - пшениця відмінно перезимувала та на даний момент має більш щільні і рясні сходи ніж українські сорти на тих же посівних площах. Слідкуйте за новинами на нашому сайті - незабаром повна інформація про розвиток італійських сортів пшениці у вітчизняних кліматичних умовах!

До того ж у липні 2013-го року ООО "Зелена Країна" планує проведення днів поля, на котрих потенційні партнери зможуть на власні очі переконатися в перевагах нового для українского ринку посадкового матеріалу!

 

 

17.05.13.  Експертна Рада нагородила "Тирану" ЗНАКОМ ЯКОСТІ!

17 травня 2013 року засіб захисту рослин, протруйник "Тирана" був відмічений ЗНАКОМ ЯКОСТІ. Експертна Рада Нагороджувальної відзнаки «ЗНАК ЯКОСТІ» підтвердила це, нагородивши ТОВ «Вассма Рітейл» захищеним спеціальною голограмою Сертифікатом за реалізацію якісної продукції.

Слід підкреслити, що Нагороджувальна відзнака «ЗНАК ЯКОСТІ» - це офіційно запатентована премія, головною метою якої є сприяння підвищенню якості життя громадян України.

 


24.04.2013. Напалм – перевірено бур’янів нема!

Наближається час застосування гербіцидів, а отже аграрії мають вирішити  який засіб буде найрезультативнішим у боротьбі зі шкодочинними рослинами. ТОВ «Зелена Країна» має у своєму арсеналі беззаперечну ефективний препарат НАПАЛМ, який довів це вже протягом декількох років.

Діюча речовина - ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л (в кислотному еквіваленті 360 г/л) – безвідмовно працює на знищення злісних кореневищних та коренепаросткових бур’янів, а також небажаної дерево-чагарникової рослинності (як наземної, так і кореневої частини). Вона порушує синтез необхідних для росту та розвитку амінокислот, що викликає швидке припинення росту, хлороз молодих листків, відмирання надземних та підземних органів. Через 3-4 дні з’являються перші ознаки гербіцидного ефекту, спочатку це пожовтіння, потім починається побуріння та в’янення листя. Повна загибель бур’янів наступає через 8-10 днів, залежно від погодних умов.

Одна із переваг - швидке розкладання в ґрунті на безпечні сполуки, дозволяє провести посів культурних рослин через 3-7 днів після внесення.

Плюсом Напалму є можливість застосування його в якості десиканту (дозволяє зменшити вологість зерна до 14,5-16%), що полегшує та прискорює збирання врожаю та зменшує втрати врожаю в 2-3 рази. Одночасно з десикацією гербіцид звільняє поля від багаторічних бур’янів.

 


04.04.2013. Тирана: час турбуватися про врожай картоплі!

Підходить час посадки картоплі, а отже агрономи мають потурбуватися про надійний захист картоплі від колорадських жуків, ґрунтових шкідників та деяких грибкових хвороб з початку вегетації культури.

Перевіреною та найефективнішою формулою для захисту є двокомпонентні препарати з діючими речовинами імідаклоприд 280 г/л + тіабендазол 80 г/л.  Таким є протруйник Тирана. Імідаклопрід оберігає бульби від ґрунтових шкідників і надкореневу частину від  шкідливих комах  (від колорадського жука і дротяників  більше  35 днів,  а тіабендазол одночасно захищає культуру від комплексу хвороб (від різоктоніоза і парші –  весь вегетаційний період!). Така двукомпонентность не лише забезпечує системний захист в період вегетації, але і покращує якість і тривалість зберігання бульб картоплі.

Окрім того, можна виділити ще кілька переваг препарату Тирана, які вигідні вирізняють його поміж конкурентів:

 • Надійність виробника і його продукту (бренду) (не завжди нове є якісне, а ось перевірений препарат не одним посадочним сезоном, наприклад Тірана – 5 років на ринку – говорить про те, що він працює і гарантує результат.
 • Сумісність в бакових сумішах з іншими пестицидами, мікроелементами  і регулювальниками зростання. Селективність по відношенню до оброблюваних культур і безпека для бджіл і довкілля.
 • Низька норма витрати: від 0,5л на тонну посадкового матеріалу

Варто відмітити, що світовий досвід дозволяє використовувати препарати з аналогічною діючою речовиною також для протравлення насіння (розсади) інших культур - овочевих культур (розсада томатів, перцов, баклажанів, капусти), зернових, цукрового буряка, кукурудзи, соняшнику, рапсу.

 

 

08.01.2013. Формуємо цілі разом!

В кінці грудня 2012 року відбулися збори регіональних менеджерів компанії Зелена Країна. Нарада була присвячена оцінці результатів роботи минаючого року і напрацюванню планів на 2013-й рік. В рамках зборів відбувся аналіз продажів і підведення підсумків за 2012-й рік, а також в режимі діалогу були сформульовані цілі і завдання на 2013-й рік. Менеджери з продажу могли детально ознайомитися з особливостями розширення продуктового портфеля – деякі нові продукти презентували безпосередньо виробники - компанії-партнери , серед яких ООО «Долина» та «Агробіотех».

В кінці наради найкращі менеджери за підсумками 2012 року були нагороджені почесними дипломами, а філіал – лідер продажу отримав стяг з фірмовою символікою.

 

10.12.2012. У продажу високоякісне насіння кукурудзи польських сортів.

ТОВ «Зелена Країна» одне з перших в Україні реалізує гібриди кукурудзи польскої селекції. Це перевірені у Східній Європі сорти Opoka (Опока) і Dumka (Думка) від польського оригінатора Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR. Обоє сортів – це середньоранні трьохлінійні гібриди. Для обох характерний потенціал врожайності сухого зерна – 120 -130 ц/га; а силосної маси - досягає 400 ц/га

Dumka має хорошу стійкість до кореневого і стеблового вилягання та до головешки (Ustilago maydis). Особливість цього сорту у низькій сприятливості до ураження стебловим фузаріозом і гнилизною стебел. Сорт Opoka також толерантний до основних збудників хвороб кукурудзи (Ustilago maydis, Helminthosporium spp і Fusariumspp) та стійкий до вилягання і стеблового метелика.

Цінність сорту Dumka в у високій стартовій енергії росту, і як наслідок – високим потенціалом скоростиглості. Особливість Opoka - це надзвичайна витривалість до несприятливих умов.

Обоє сортів можуть вирощуватися и на зерно і на силос.

З питань гуртового продажу звертайтесь за телефоном +38 (044) 291 59 19. За загальним номером ви зможете дізнатись телефони регіональних менеджерів компанії «Зелена Країна».

 

29.11.2012. Гербіцид «Муссон»: результат з одного застосування!

Препарат відрізняється від аналогів тим, що має чудову дію проти широкого спектру бур’янів, навіть проти мало чутливих. Муссон відмінно знищує більшість підвидів грициків, мишія, пальчатки , пирія, щириці, гірчака, кропиви,  чистеця, шпергеля та інші на посівах кукурузи. При тому препарат діє проти бур’янів, які проростають як з насіння, так і з кореневищ.

За рахунок чого Муссон діє так вражаюче?

Діюча речовина -  нікосульфурон (40 г/л) – зупиняє поділ клітин бур’янів, що приводить до припинення їх росту і загибелі. Гербіцид поглинається листям, стеблами  і швидко досягає клітиноутворюючих тканин.  Оброблені бур’яни вже через кілька годин зупиняють ріст, набувають через 1 тиждень червонуватого відтінку. Повна загибель бур’янистих рослин настає приблизно через 3 тижні. Варто відзначити, що діюча речовина  - Нікосульфурон -  знищує саму кореневу систему сорняків, тому і забезпечує захист на наступний посів.

Аграрії не даремно виділяють цей гербіцид поміж ряду схожих препаратів, адже він має  ряд беззаперечних переваг:

· тривалий період захисної дії - він становить 1 – 1,5 місяця.

· можливість застосування у широкому діапазоні фаз розвитку кукурудзи – обприскування посівів у фазі  3-10 листків культури.

· зручність у застосуванні: поверхнево-активні речовини забезпечують простоту приготування робочого розчину, тому у розчин не потрібно додавати прилипачів.

Використовуючи МУССОН, аграрії отримують гарантований результат захисту посівів кукурудзи від найзлісніших бур’янів

 

 

22.11.2012. Нове покоління гліфосатів вже працює.

Однією з новинок 2012 року компанії «Зелена Країна»  є системний гербіцид для знищення  одно- та багаторічних злакових та дводольних бур’янів. Напалм Форте застосовується на посівах соняшників, ріпаку, люцерни, багаторічних трав, ярих зернових, кукурудзи, соняшнику, рицини, цукрових буряків, овочевих, сої, льону. Також ефективний для боротьби із самими злісними бур’янами на плодових культурах та виноградниках. У  чому ж особливість дії?

 • Діюча речовина – калієва сіль гліфосату (550 г/л) - швидко переміщується по рослині і досягає його кореневої системи, таким чином що загибель бур'янів наступає вже через 5-7 днів! Робочий розчин щільно (до 100%) обволікає рослину, завдяки чому площа контакту гербіциду з рослиною максимальна, і як наслідок - оптимальне проникнення речовини всередину рослин та наочна результативність вживання препарату.
 • Одна з переваг Напалм Форте – це можливість застосування незалежно від погодних умов.
 • Препарат нового покоління гліфосатів має зручну фасовку для різних масштабів обробки – 5 та 20 літрів.
 • Варто відзначити, що Напалм Форте згубно діє і на наземну і на кореневу частину шкодо чинного об’єкту. Завдяки чому повністю звільняє поле від бур’янів в сівозміні, а також полегшує збирання врожаю.

 

 

22.07.2012. З'їзд регіональних менеджерів – співпраця об’єднує.

18-19 липня в комплексі «Верховина» (Київ) пройшла нарада регіональних менеджерів компанії «Зелена Країна».  Впродовж 2-х днів обговорювалися результати роботи першого півріччя, плани на друге півріччя, перспективи розвитку продуктового портфелю тощо. Варто відзначити, що робота була побудована у формів діалогу, обговорення, а не просто «начитки лекційного матеріалу». Адже цінно не тільки передати інформацію, а і відчути зворотній відгук. Такі заходи компанія проводить мінімум 2 рази на рік, адже гуртова робота об’єднує та сприяє злагодженій співпраці надалі, легкості в  порозумінні, і як наслідок – ефективності бізнесу.

 

02.07.2012. Україна-Італія: зерно перспективної співпраці.

В середині червня компанія Зелена-Країна, яка входить до групи компаній Вассма, стала організатором конференції на тему «Технологія вирощування перспективних імпортних сортів озимої пшениці в Україні. Можливості експорту в країни Євросоюзу». Метою конференції було донесення до українських аграріїв переваг вирощування італійських сортів пшениці на вітчизняних посівних площах. Серед запрошених були представники таких знаних операторів сільськогосподарського ринку, як компанії Інсеко, ПІІ «Сарна», ГК «Хлібодар», агропромхолдінг Астарта та інші. 
В ході презентації італійська сторона ознайомила присутніх з історією, напрямами діяльності і продуктами компанії Produttori Sementi. Саме ця компанія готова на лояльних умовах поставляти до України насіння озимої пшениці для вирощування на місцевих територіях. Сергій Борисов, виконавчий директорООО «Зелена-Країна» презентував показники досліджень італійських сортів озимої пшениці, вирощених на українських посівних площах. Андрій Власенко, генеральний директор компанії, розповів про особливості проекту вирощування і реалізації імпортних сортів озимої пшениці для українських агрохолдингів. Закінчила ряд виступів Aдріен Себастьян, представниця компанії Cereal Abruzzo – потенційного покупця насіння італійської пшениці першої репродукції, вирощеного на українських посівних площах. 
Непідробна зацікавленість представників агрохолдінгов говорить про те, що цей напрямок може стати не лише перспективним, але і дійсно результативним. І цілком імовірно, що вже наступного літа за допомогою компанії Зелена-Країна українські аграрії реалізовуватимуть свій перший урожай озимої італійської пшениці.

9-11 лютого 2012 в м. Києві відбудеться зустріч керівництва компанії «Зелена країна» з регіональними менеджерами.

Якщо у вас є питання пов’язані з організацією, звертайтесь до Ерошової  Ірини, маркетолога компанії., тел.. (+38 050) 416 08 91

Кнопка каталог продукціі , заходите на сайт http://www.vassma.com.ua/, далее кнопка Аграриям, каталог продукции, и те же Гербіциди,  Инсектіциди, Фунгіциди, Десикант, Протруйники, Прилипач,  Промислові  семена. . С этого сайта и нужно перебросить перечень продукции.
 • 2baner_back.png
 • field.png
 • leviy_baner copy.png
 • project-123 copy.jpg