Гербіцид Імпульс

Досходовий гербіцид для застосування в посівах кукурудзи, сої, соняшника, цукрового буряка та ріпаку

179 грн / літр (тільки оптом)

Діюча речовина Метолахлор, 960 г/л
Хімічна група Хлорацетаміди
Препаративна форма Концентрат емульсії
Упаковка 5 л
Наявність в наявності (склад – Київська обл.)
Сприяє полегшенню догляду за посівами в період вегетації та збільшенню врожаю
Застосування ґрунтового гербіциду дозволяє зменшити кількість механічних обробок ґрунту, що зберігає вологу та структуру родючого шару ґрунту
Сприяє активному росту і розвитку рослин культур, фітотоксична дія повністю відсутня
Заощаджує дефіцитний весняний час
Фітотоксична дія повністю відсутня, сприяє активному росту і розвитку рослин культури.
Знижає конкуренцію між культурою та бур’янами на стадії розвитку
Відсутня резистентність до препарату

Механізм дії

Діюча речовина ґрунтового гербіциду Імпульс к,е. — метолахлор відзначається високою гербіцидного активністю по відношенню до однорічних злакових та деяких двосім’ядольних бур’янів. Метолахлор діє на проростаючи бур’яни .

Діюча речовина препарату проникає переважно у тканини шилець. Активно гальмує розвиток і поділ клітин через порушення ліпідного обміну.

В результаті дії метолахлору проростки бур’янів призупиняють ріст та гинуть.

Спектр дії

Чутливі бур’яни Помірно чутливі бур’яни Стійкі бур’яни
просо (різні види), митній сизий, мишій зелений, митний мотувчастий, пальчатка криваво-червона, пальчатка горизонтальна, тонконіг однорічний, зірочник середній, гірчиця польова, плоскуха звичайна, галінсога дрібноквіткова. щириця біла, щириця звичайна, грицики звичайні, портулак городній, гумай, сорго альпійське лобода біла, Гірчиця польова, Гірчак розлогий, гірчак звичайний

Норми витрат та строки застосування

Культура Шкодочинний об’єкт Норма витрати препарату, л/га Спосіб та строки застосування Кількість обробок
Кукурудза Однорічні злакові та деякі двосім’ядольні 1,6-2,1 Обприскування ґрунту до висівання або до появи сходів культури 1
Соняшник Цукровий буряк Соя, Ріпак 1,6-2,6

Властивості препарату

Імпульс – Забезпечує надзвичайно надійний захист посівів цукрових буряків, соняшнику, кукурудзи в критичний для цих культур період росту і розвитку від найпоширеніших бур’янів, які неможливо знищити механічним методом боротьби або різними за спектром дії пілясходовими гербіцидами.

Рекомендації щодо застосування

Особливості застосування При внесенні препарату грунт має бути оброблений згідно з рекомендаціями і бути зволоженим, дрібно грудкуватим з ретельно подрібненими рослинним решітками. Під час внесення робоча швидкість агрегату становить 7-10 км/год. Грунт повинен бути дрібно грудковим. Після внесення гербіцид відразу необхідно заробити середніми або легкими боронами, в разі існування загрози підсушування грунту доцільно провести коткування для його ущільнення.
Норма витрати робочого розчину 300-400 л/га
Обмеження у застосуванні Оптимальні умови для внесення препарату — після дощу або зрошення з нормою 10-20 мм. Обприскування необхідно проводити при швидкості вітру не більше ніж 3-4 м/с.

Класифікація ВООЗ, токсилогічна характеристика

ІІІ клас (помірно токсичний)

Зберіганння препарату

Умови зберігання Препарат слід зберігати у спеціалізованих складських приміщеннях, що призначені для зберігання пестицидів, при температурі від 0°С до +30°С.
Строк зберігання 3 роки від дати виготовлення у непошкодженій заводській упаковці

Comments are closed.