Гербіцид Резон

Селективний післясходовий гербіцид для захисту посівів кукурудзи від однорічних і багаторічних дводольних та злакових бур’янів

Діюча речовина Римсульфурон, 250 г/кг
Хімічна група Сульфонілсечовини
Препаративна форма Водорозчинні гранули
Упаковка 0,5 кг
Не загрожує культурі завдяки швидкому розпаду в рослинах кукурудзи.
Швидко розкладається в ґрунті без залишкових кількостей: період напіврозпаду в ґрунті становить усього 10 днів. Тому після збирання врожаю кукурудзи можна висівати будь-які культури.
Не загрожує забрудненням відкритим водоймам і ґрунтовим водам, що дає змогу застосовувати препарат навіть у водоохоронних зонах.
Має широкий спектр дії та низьку норму витрати

Механізм дії

Діюча речовина препарату Резон пригнічує ділення клітин в точках зростання пагонів і коріння в чутливих бур’янів.

Поглинання здійснюється головним чином листям. Поглинання через кореневу систему залежить від вологості ґрунту і обмежене за часом.

Спектр дії

Чутливі бур’яни Помірно чутливі бур’яни Стійкі бур’яни
вісюг звичайний, гумай (насіння і ризоми), грицики звичайні, гірчиця польова, дворядник тонколистий, жовтець (види), зірочник середній, китник мишачехвостиковий, мак дикий, м’ята польова, мишій (види), осот рожевий, пажитниця багатоквіткова, півняче просо або плоскуха звичайна, пальчатка кров’яна, пирій повзучий, підмаренник чіпкий, просо посівне, переліска однорічна, ромашка (види), редька дика, рутка лікарська, ріпиця зморшкувата, соняшник звичайний (фаза 2-4 листки), тимофіївка (види), щавель (види), щириця волосиста. амброзія полинолиста, гірчак вузлуватий, гірчак почечуйний, гірчак березкоподібний, лобода біла, лобода гібридна, берізка польова, паслін чорний, хвощ польовий

Норми витрат та строки застосування

Культура Шкодочинний об’єкт Норма витрати препарату, л/га Спосіб та строки застосування
Кукурудза Однорічні та багаторічні злакові та двосім’ядольні бур’яни 40-50г/га
+ 200мл/га ПАР
Обприскування посівів у фазі 1-7 листків культури

Властивості препарату

Резон—це системний гербіцид, який поступає в бур’яни головним чином через листя, тому його ефективність не залежить від вмісту ВОЛОГИ в грунті. Препарат діє шляхом придушення ділення клітин в зростаючих кінчиках коріння і втеч чутливих бур’янів. Ріст чутливих бур’янів припиняється через декілька годин після обробки. Значно скорочується вжиток живильних речовин і води. Видимі симптоми виявляються через 2-3 дні після обприскування.

Рекомендації щодо застосування

Особливості застосування Робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Перед приготуванням робочого розчину відмірюють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Препарат може вноситися на стадії, коли рослини кукурудзи знаходяться у фазі 1—6 листя. Не має обмежень по сівозміні завдяки швидкій деградації в грунті. Не рекомендується застосовувати препарат при переростанні культурних рослин (більше 7 листя).
Норма витрати робочого розчину 200-300 л/га
Сумісність Ефективний при самостійному внесенні. Допускається змішувати з препаратами на основі 2,4-Д. При сумісному використанні рекомендовано проводити пробне змішування
Обмеження у застосуванні Не бажано використовувати препарат при температурі нижче 10° і вище 25’ С. Заборонено використовувати Резон на полях кукурудзи протягом 14 днів до чи після обробки фосфорорганічними інсектицидами

Класифікація ВООЗ, токсилогічна характеристика

III клас (помірно небезпечний)

Зберіганння препарату

Умови зберігання Препарат слід зберігати у спеціалізованих складських приміщеннях, що призначені для зберігання пестицидів, при температурі від 0°С до +30°С.
Строк зберігання 3 роки від дати виготовлення у непошкодженій заводській упаковці

Comments are closed.