Гербіцид Сармат

Селективний ґрунтовий гербіцид для захисту посівів соняшнику, гороху та моркви від однорічних дводольних та злакових бур’янів

154 грн / літр (тільки оптом)

Телефонуйте: (066) 565-00-01

Діюча речовина Прометрин, 500 г/л
Хімічна група Тріазини
Препаративна форма Концентрат суспензії
Упаковка 5 л
Наявність в наявності (склад: Київська область)
Ефективно контролює однорічні дводольні та злакові бур’яни, в тому числі гірчицю польову та редьку дику
Довготривала захисна дія — 10-12 тижнів (залежно від погодних умов)
Ідеальний партнер для бакових сумішей з іншими ґрунтовими гербіцидами
Не фітотоксичний
Максимальний контроль гірчиці польової та редьки дикої

Механізм дії

Сармат — гербіцид вибіркової дії. Препарат поглинається як проростками, так і корінням проростаючих бур’янів при застосуванні препарату до їхніх сходів. На бур’яни, що зійшли, Сармат діє через листя.

Ефективність препарату досягається завдяки здатності діючої і препарату (прометрину) блокувати процес фотосинтезу у бур’янистих рослинах.

Спектр дії

Чутливі бур’яни
Вероніка персидська, галінсога, геліотроп, гірчак (види), гірчиця польова, дворядник стінний, буркун (види), дурман звичайний, нетреба (види), зірочник середній, конюшина повзуча, жовтозілля звичайне, лобода (види), тонконіг однорічний, осот городній, осот рожевий, курячі очка, паслін чорний, грицики звичайні, портулак огородній, переліска однорічна, калачики (види), просо (види), редька дика, ромашка (види), росичка (види), шпергель звичайний, фізаліс (види), череда (види), щириця (види), льонок малий, королиця посівна, герань розсічна, кропива жалка, пальчатка криваво-червона, елевзипа індійська, лептохлоа різноманітна, канареєчник канарський.

Норми витрат та строки застосування

Культура Шкодочинний об’єкт Норма витрати препарату, л/га Спосіб та строки застосування Кількість обробок
Соняшник Однорічні дводольні та злакові бур’яни 2,0-4,0 Обприскування ґрунту до посіву, одночасно з висіванням або до появи сходів культури 1
Горох 3,0-5,0 Обприскування ґрунту до появи сходів культури
Морква 2,0-3,0 Обприскування ґрунту до посіву, до появи сходів або у фазі 2 справжніх листків культури

До відома споживача: препарати з аналогічною діючою речовиною у світі також застосовують:

Культура, об’єкт, що обробляється Шкодочинний об’єкт Норма витрати препарату, л/га Спосіб та строки застосування Кількість обробок
Кукурудза Однорічні дводольні та злакові бур’яни 2,0-4,0 Обприскування ґрунту до посіву, одночасно з висіванням або до появи сходів культури 1
Картопля 3,0-4,0 Обприскування ґрунту до появи сходів культури
Соя 2,5-3,5

Властивості препарату

Застосування гербіциду суттєво знижує негативний вплив з боку бур’янів у ранній, найбільш критичний для культури період. Знищує бур’яни в момент їхнього проростання або протягом 5-7 днів при післясходовому застосуванні.

Тривалий період захисної дії — 10-12 тижнів (залежно від погодних умов). Не фітотоксичний для культури при дотриманні регламенту застосування. Не впливає на наступні культури у сівозміні.

Рекомендації щодо застосування

Особливості застосування Норма витрати препарату залежить від механічного складу ґрунту та його потенційної засміченості. На легких ґрунтах застосовуються низькі норми, на важких (високогумусних) збільшується норма витрат до максимальної.

У разі відсутності ірунтової вологи бажане неглибоке загортання на 2-3 см.

Обприскування проводять вранці або ввечері за температури повітря +15°

Норма витрати робочого розчину 200-300 л/га
Сумісність Ідеальний партнер для бакових сумішей. Сумісний з більшістю препаратів. Застосовується разом з іншими ґрунтовими гербіцидами для розширення спектру дії (ацетохлор, метолахлор).

Однак у кожному конкретному випадку перед приготуванням бакової суміші слід провести пробне випробування на сумісність.

Обмеження у застосуванні Після застосування препарату не рекомендовано проводити міжрядні культивації, оскільки це може зменшити його гербіцидну дію.

Класифікація ВООЗ, токсилогічна характеристика

ІІ клас (високо токсичний)

Зберіганння препарату

Умови зберігання Препарат слід зберігати у спеціалізованих складських приміщеннях, що призначені для зберігання пестицидів, при температурі від 0°С до +30°С.
Строк зберігання 3 роки від дати виготовлення у непошкодженій заводській упаковці

Comments are closed.