Протруйник Леон

Протруйник для захисту ярої пшениці від багатьох грибкових захворювань

Діюча речовина карбендазим, 500 г/л
Хімічна група похідні бензимідазолу
Препаративна форма концентрат суспензії
Упаковка 5 л
Сприяє проростанню і прискоренню появи ростків
Забезпечує однорідність стеблостою
Підходить для використання при глибокому посіві
Відсутній негативний вплив на проростання за несприятливих погодних умов

Механізм дії

Леон забезпечує захист від широкого спектру хвороб рослин, які передаються через насіння і грунт. Карбендазим поглинається корінням і зеленими тканинами і рухається по рослині від низу до верху, пригнічуючи синтез бетабуліна, що викликає порушення обміну патогенних грибів.

Норми витрат та строки застосування

Культура, об’єкт, що обробляється Шкодочинний об’єкт Норма витрати препарату, л/га Спосіб та строки застосування
Пшениця яра тверда головня, летюча головня, снігова цвіль, септоріаз проростків. 1,5-2,0л/тонну Протруювання насіння суспензією препарату (10 л води на 1 т насіння) за 1 — 30 днів до посіву

Властивості препарату

Препарат довго зберігається в грунті, забезпечуючи тривалий захист молодих рослин від хвороб, у тому числі і від грунтової інфекції. Препарат забезпечує ефективне придушення хвороб що викликаються грибами Ризагіит (кореневу гнилизну, снігову цвіль, фузаріоз, суху гнилизну), головневих хвороб, борошнистої роси, септоріазу, церкоспорозу, церкоспорілеза, різоктоніоза, білої і сірої гнилизни.

Рекомендації щодо застосування

Особливості застосування Протравлення насіння можна здійснювати як перед посівом, так і заздалегідь — оброблене насіння не втрачають якості тривалий час
Норма витрати робочого розчину 10 л/тонну
Сумісність При протравленні насіння можливе спільне або послідовне використання з препаратами інсектицидної і стимулюючої дії. Сумісний з більшістю післявсходових гербіцидів і інсектицидів, проте слід уникати бакових сумішей з препаратами, що мають лужну реакцію. Перед обробкою рекомендується провести перевірку на сумісність.

Класифікація ВООЗ, токсилогічна характеристика

III клас (помірно токсичний)

Зберіганння препарату

Умови зберігання Препарат слід зберігати у спеціалізованих складських приміщеннях, що призначені для зберігання пестицидів, при температурі від 0°С до +30°С.
Строк зберігання 3 роки від дати виготовлення у непошкодженій заводській упаковці

Comments are closed.