Гербіцид Напалм

Системний гербіцид суцільної дії для знищення бур’янів

Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату 480 г/л.

Упаковка:  100 мл, 300 мл, 1000 мл

Переваги:
1.  Застосовується для передпосівної або досходової обробок більше 150 культур. Використовується як навесні, так і восени.
2. Повністю знищує понад 100 видів однорічних і багаторічних дводольних і злакових бур’янів.

Період захисної дії: протягом 1-го місяця і більше

Препарат системної дії, після потрапляння на листя і зелені частини стебел, проникає в кореневу систему рослин. Візуальний ефект (в’янення, пожовтіння) однорічних бур’янів проявляється протягом 2-4 днів, багаторічних-протягом 7-10 днів, чагарникової рослинності-протягом 20-30 днів.

Напалм – найбільш ефективний спосіб результативного очищення полів, ділянок від злісних бур’янів, що розмножуються не тільки насінням, а й кореневими відростками (і корневищами (пирій, свинорий, берізка польова, осот польовий та ін).

Застосовується як десикант перед збиранням врожаю зернових культур, соняшнику, льону, ріпаку, що дозволяє підвищити якість зерна за рахунок зниження вологості і засміченості посівів.

Малотоксичний, в ґрунті швидко (протягом 14 днів) розкладається на природні компоненти: вода, двоокис вуглецю і фосфати, тому не представляє небезпеки для наступних культур сівозміни.

Протягом 2-3 годин після обприскування не змивається опадами.

Напалм проникає в рослину тільки через листя і молоді сходи, не впливає на рослину через грунт, тому не перешкоджає проростанню насіння, дозволяє проводити обробку бур’янів поблизу корисних рослин, а також перед посівом або посадкою культури.

Також препарат гарантує повне відмирання як наземної, так і кореневої частини бур’янів.

Ідеальний партнер для бакових сумішей з гербіцидами з групи феноксикислот і сульфонілсечовин.

Рекомендується для боротьби з гідрофітними бур’янами (осоки, рогоза та ін.).

 

Максимальна кратність обробок – 1.

Дія препарату на бур’яни проявляється протягом 7-14 днів. Повна загибель бур’янів відбувається на 10-15 (до 30) днів, в залежності від погодних умов і виду бур’янів.

Тривалість захисної дії – 6 – 8 тижнів.

рекомендації щодо використання:

Культура Шкідливі об’єкти Норма витрати Спосіб і терміни обробки
Плодові та виноградники однорічні та дводольнісорняки 40 мл на 5-8 л води на 1 сотку Направленноеопрыскиваниевегетирующих сорняковвесной (за умови захисту культурныхрастений)
Многолетниезлаковые та дводольні бур’яни 80 мл на 5-8 л води на 1 сотку
Овочеві культури, декоративні квіти на насіння

 

однорічні та дводольнісорняки 40 мл на 5-8 л води на 1 сотку Опрыскиваниевегетирующих сорняковвесной, за 2 тижні до висівання культури
Многолетниезлаковые і двудольныесорняки 80 мл на 5-8 л води на 1 сотку

Comments are closed.